ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11796099
nr 1179 6099
Sent 1800-tal95x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:49:11
22/4 20:46:00
100 kr
23/4 17:11:08